Teden otroka v enoti Dobrnič

13.10.2022

V enoti Dobrnič smo Teden otroka začeli s plesom in rajanjem. Pesem »Skup se mava dobr«  smo poslušali in spontano ob njej razvili koreografijo s katero smo nastopili v petek.

Igrali smo se socialno igro Pajkova mreža in pri tem okrepili prijateljske vezi med seboj. Dobro smo se razgibali na poligonu v vrtcu in na igrišču, kjer smo imeli veliko pajkovo mrežo.

Ustvarjali smo v plesnih in likovnih delavnicah, nastali so ježki in gozdne živali. Nestrpno smo čakali na petek, ko smo imeli veliko zabavo. Pripravili smo plakat z receptom za peko palačink. Ogledali smo si virtualno predstavo »O polžu, ki je kupoval novo hiško« v izvedbi strokovnih delavk Vrtca Mavrica in se sladkali z odličnimi palačinkami. Skozi celoten teden smo ugotovili, da smo se »skup imeli dobr«.

Maja Rozman, vzgojiteljica