Pohod z lučkami

16.12.2022

Ko je na mesto padla tema, smo se strokovne delavke hodnika B in otroci s svojimi družinskimi člani odpravili na pohod z lučkami, ki smo si jih po lastni zamisli izdelali sami.

Ko smo se vsi zbrali pred vrtcem, smo jo mahnili na pot, ki nas je vodila mimo Jurčkovega gozda, po pločniku mimo šole in skozi park do Forma vive. Otroci so ponosno nosili svoje čarobne lučke in si z njimi osvetljevali pot.

Na cilju smo si ogledali razstavo jaslic, se ogreli s toplim čajem in se posladkali s piškoti.

Otroci so naslednji dan v vrtcu pripovedovali, da na pohodu z lučkami niso bili še nikoli, da je bilo to za njih zanimivo doživetje, ki si ga želijo ponoviti še kdaj.

Mogoče pa res, nikoli se ne ve. Če ne letos pa morda drugo leto, saj se bo začelo vsak čas. Naj bo srečno, zdravo in navihano!

Strokovne delavke hodnika B