Pohod v Tednu otroka

11.10.2024

Sreda, 9. oktobra, je bila dan, poln sonca in smeha, ko smo se otroci iz hodnika C zbrali pred vrtcem in se odpravili na čudovit pohod. Naša pot nas je vodila vse do Medvedjega sela in obrtne cone, kjer smo uživali v sprehodu po novem pločniku. Med hojo smo opazovali čudovito jesensko naravo, se pogovarjali in delili smeh. Prvi postanek smo imeli pri sadovnjaku Uhan, Rodine, kjer smo si ogledali različne vrste sadja. V lepem in mirnem prostoru smo se nato posladkali z zasluženo malico, ki nam je dala dodatno energijo za nadaljevanje poti. Otroci so izjemno uživali, skakali in tekli po zeleni travi, kar je ustvarilo nepozabne trenutke in spomine. Po okrepčilu nas je pot vodila proti Dolenji Nemški vasi, nato pa nazaj do vrtca.

Čeprav smo bili na koncu malo utrujeni, so nas obkrožali občutki sreče in zadovoljstva. Ta pohod je bil priložnost ne le za raziskovanje narave, ampak tudi za krepitev prijateljskih vezi in skupnega doživetja.

Barbara Kastigar, vodja hodnika C