HOFER -Stopimo skupaj za prihodnost našega planeta

29.11.2021

Iz trgovine HOFER se nam je javil mali prijatelj Ferdo, ki zelo rad raziskuje svet. Planet Zemlja mu veliko pomeni, zato se vedno trudi za FER odnos do narave. Velike in male iz našega vrtca je povabil, da za zaposlene pri HOFER-ju pripravimo poseben decembrski  koledar iz recikliranih materialov.

December je tisti čas v letu, ko si najpogosteje izkazujemo naklonjenost, zato smo se z veseljem odzvali in skupaj z otroki pripravili koledar, ki bo prav vsak dan v decembru pričaral nasmehe na lica zaposlenih in jih hkrati spomnil, kako pomembno je biti prijazen do naše Zemlje.

V zahvalo bosta Ferdo in trgovina HOFER prav za vsakega otroka iz našega vrtca pripravila darilce (barvice, poučno družabno igro s pobarvanko, sadno kašo in otroške tatuje).

Lepo je bilo stopiti skupaj in ustvariti koledar z mislijo na prihodnost našega planeta.