GUSARJI

Vzgojiteljica Anja Novak

VPO pom. vzgojiteljice Tamara Orešnik

Še zadnje leto v vrtcu smo,

jadra zdaj razprimo,

dobrodošli vsi pri GUSARJIH

Ahoj, Gusarji!

07. 10. 20222

Kako zanimiv in ustvarjalno obarvan mesec je za nami. Toliko spominov smo si ustvarili in toliko zanimivega smo doživeli, spoznali in se naučili.

Izurili smo se v oblikovanju jutranjega kroga, tako da otroci povsem sami pripravijo prostor, izdelali smo si svoj koledar, se preizkusili v izdelavi gusarske ladje po lastni kreativnosti. Skozi mesec nas je spremljala zgodba Gusar Berto, preizkusili smo se v plesu Ribiča Pepeja – Gusarji in se naučili izštevanko Meseci v letu.

Udeležili smo se delavnic ob tednu mobilnosti in ugotavljali, ali se zdravo prehranjujemo in ali pravilno ločujemo odpadke.

Prav tako smo bili aktivni na Predsednikovem teku na šolskem igrišču pri Osnovni šoli, kjer so vsi prisotni otroci pretekli kar dva kroga. Preizkusili smo se v vožnji s štirikolesniki na nožni pogon v sklopu Kolesarčki.

Konec meseca smo si vsakodnevno privoščili tudi pečen kostanj, ki smo ga pripravili kar v igralnici.

Dragi naš September, pa te ni 😊

Klikni za ogled galerije…