PTIČKI

Vzgojiteljica Brigita Borak

VPO pom. vzgojiteljice Vesna Perko

Ptički smo, ki veselo pojemo, plešemo, raziskujemo in ustvarjamo. V našem oddelku je vedno veselo. Med nami je kar šest junakov iz druge države, ki radi prihajajo v vrtec, kjer se vedno naučijo kakšno novo slovensko besedo. Smo prijatelj med seboj in si radi pomagamo.

Ptički smo postali

3. 10. 2022

Z novim šolskim letom smo postali oddelek  PTIČKOV. Pridružile so se nam tri nove deklice, katere so otroci dobro sprejeli.  V uvajalnem obdobju smo veliko delali na razumevanju navodil, izgovorjavi, dnevni rutini, ustvarjalnosti,  upoštevanju dogovorov, pravil, opazovanju narave, okolice in na medsebojnem prijateljskem odnosu. V sklopu Evropskega tedna mobilnosti smo se udeležili dve delavnici. Naučili smo se novo ljudsko pesem z naslovom ČUK SE JE OŽENIL. Otroci radi pojejo in plešejo.

Kliknite tukaj za ogled galerije