KOCKE

Vzgojiteljica: Petra Kic

Vpo pomoč. vzgojiteljice: Anja Starič

V vrtcu gradimo stolpe iz kock,

majhne, velike, rumene in zelene.

Prijateljstvo gradimo

in se skupaj veselimo.

Skupina Kocke, to smo mi,

igra in nasmeh nas povezujeta vse dni.

SEPTEMBER PRI KOCKAH

16.10.2024

September v skupini Kocke je bil prijateljsko obarvan. V oddelek je prišlo sedem novih otrok in tako smo preko socialnih iger ter dejavnosti na temo prijateljstvo hitro stkali nove vezi. Preko zgodbe Prav posebna noč smo izdelali odejo prijateljstva, naučili pa smo se tudi pesem in deklamacijo o prijateljstvu. Udeležili smo se množičnega teka otrok in na športnem igrišču pretekli 400 m. Na koncu teka smo prejeli zaslužene diplome. Veliko časa smo preživeli na prostem, praznovali smo tudi rojstni dan od Z. H. in T. C. V okviru tedna mobilnosti smo se ob motivaciji zgodbe o Belih zajčkih zjutraj večkrat odpravili peš do vrtca in tisti dan prilepili belo piko na sivega zajčka, ki je bil umazan od izpušnih plinov. Naš zajček je bil na koncu že povsem bel. Ogledali smo si tudi predstavo z naslovom Kako je zebra posodila svoje črte: Miškino gledališče. Vsak teden smo komaj čakali petek, ko lahko prinesemo svoje igrače in se z njimi igramo.

Kliknite za ogled galerije slik…