Mavrica hodnik C

Poslovni čas enote: 6:00-16:30

Vodja enote: BARBARA KASTIGAR

Št. oddelkov: 4 oddelki II. starostnega obdobja

V letošnjem letu 2024-2025 bomo v hodniku C bivali otroci različnih starosti: 2 oddelka  5-6 let in 2 oddelka 4-5 let. Poleg mnogih aktivnosti, ki jih bomo izvedli, nas bo v hodniku C povezovala obogatitvena dejavnost CICIMATIK.

Glavni cilj obogatitvene dejavnosti enote bo otrokom omogočiti aktivno učenje na prostem iz matematike.  Otroci se bodo med bivanjem na prostem srečevali z različnimi izzivi brez igrač.

Dejavnosti bodo pripravljene v različnih letnih časih, v različnih vremenskih pogojih, predvsem pa v spodbudnem učnem okolju, ki bo spodbujalo njihovo inovativnost, matematične spretnosti in reševanje problemov iz vsakdanjega življenja.

V NAŠI ENOTI SMO ODDELKI:

C1: SOVICE, starost otrok 5-6 let, vzgojiteljica Barbara Kastigar, vpo pomočnica vzgojiteljice Dunja Radulić

C2: JUNAKI, starost otrok 5-6 let, vzgojiteljica Sara Žibert, vpo pomočnica vzgojiteljice Eva Blatnik, spremljevalka otroka Nadica Crnevska

C3: MRAVLJE, starost otrok 4-5 let, vzgojiteljica Katarina Vovk, vpo pomočnica vzgojiteljice Lidija Sila

C4: RAKETE, starost otrok 4-5 let, vzgojiteljica Marta Rogelj Lipoglavšek, vpo pomočnica vzgojiteljice Tanja Papež, spremljevalka otroka Anita Rulič