BALONI

Skupino Baloni bomo obiskovali,

nove prijatelje spoznali,

se z njimi igrali,

ter se skupaj veselo in razigrano

v novo šolsko leto podali.

Alja in Lara

se že veseliva skupnih vrtčevskih dni.

Baloni smo mi - maketa skupine

9. 11. 2021

V okviru obogatitvene dejavnosti enote: Ostržkov ustvarjalček, s katero pri otrocih razvijamo in spodbujamo likovne dejavnosti, smo z otroki izdelali maketo skupine. Vsak otrok je s prsti, dlanmi ali čopičem pobarval svoj balon s tempera barvami. Skupaj smo jih nato povezali v celoto – en skupen izdelek skupine. Vse skupine enote Ostržek smo se zbrale na igrišču in ob upoštevanju ukrepov NIJZ, maketo predstavile drugim skupinam. Maketo skupine smo razstavili na hodniku – v garderobi pred igralnico.

Kliknite za ogled galerije slik

Baloni v vrtcu

8. 11. 2021

V mesecu oktobru se je v skupino vključil še zadnji novinček. Uvajalna meseca – september in oktober, sta minila v spoznavanju novega okolja, prijateljev, nove dnevne rutine … Bila sta meseca solzic in težkega poslavljanja od staršev, hkrati pa tudi meseca prvih nasmehov in prvih trenutkov, ko so se otroci pričeli v vrtcu počutiti dobro. Otroci se sedaj radi igrajo z vozili, kockami, v kotičku kuhinja, radi barvajo z barvicami, plešejo ob glasbi. Na igrišču radi tečejo in se zaigrajo na igralih. Tudi bibo smo že nekajkrat nesli na krajši sprehod. Kako izgledajo naši dnevi pa si poglejte v galeriji.

Kliknite za ogled galerije slik