INDIJANČKI

Vzgojiteljica Tjaša Lopatec

VPO pom. vzgojiteljice Tamara Orešnik

Velik vzgojitelj otrok in mladih Don Bosko pravi:

»Ni dovolj, da imamo otroke radi,

oni morajo ljubezen čutiti.«

Zato se bova vzgojiteljici Tjaša in Tamara trudili, da se bodo otroci v skupini dobro počutili.

Dobrodošli v naši poskočni pravljici, kjer bomo tkali nova prijateljstva in na igriv način raziskovali nove poti, ki so pred nami ter ustvarjali nepozabne spomine.

Mesec februar pri Indijančkih

27. 2.  2024

Spoznali smo vsebino slikanice Muca Copatarica. S šivanjem smo si izdelali vsak svoj copatek. Ilustracije vsebine smo razvrščali v pravilno zaporedje dogodkov ter jih prilepili na podlago. Preko različnih matematičnih diagramov smo iskali podobnosti, razlike ter klasificirali in razvrščali. Osvojili smo novo pesmico z naslovom Kje je copatek. Odpravili smo se v gozd kjer smo obiskali mucin dom in ga uredili. Uspešno smo opravili zimski pohod v okviru gibalno-športnega programa Mali sonček. Valentinovo smo obeležili s srčkovim plesom prijateljstva.

Kliknite tukaj za ogled galerije…