SREČANJE S STARŠI V ENOTI OSTRŽEK

24.10.2024

V enoti Ostržek smo imeli športno srečanje s starši, ki je potekalo v sproščenem in veselem vzdušju. Začeli smo z ogrevanjem ob glasbi, kjer smo se gibali z vajami iz projekta “365 dni telovadimo vsi!”. Otroci so nato z navdušenjem preizkušali svoje gibalne sposobnosti na različnih postajah – vozili so poganjalce, spretno prenašali storže po klopi, metali žoge v koš, brcali v gol, se plazili skozi obroče, plezali po plezalu in se spuščali po toboganu. Na vsaki postaji so dobili različne nalepke, ki so jih na koncu unovčili za zaslužene medalje.

Srečanje je bilo zelo uspešno, vreme pa nas je razveselilo s toplim jesenskim soncem.

Posebna zahvala gre mamici Tanji za čudovite medalje, ki so otrokom polepšale zaključek srečanja.

Simona Umek, vodja enote