HOBOTNICE

Vpo pomoč. vzgojiteljice: Branka Krmc

Spremljevalka otroka: Damjana Pazlar

Hobotnica ima tri srca,

s tabo šla bo do konca sveta,

s tabo premagala vse bo ovire,

s tabo lovila bo nove spomine.

Športni dan s Hobotnicami in Navihančki: Tek, smeh in medalje!

9.10.2024

Letos smo se Hobotnice udeležile Množičnega teka otrok, pri katerem so se nam pridružili tudi otroci iz skupine Navihančki. Oblekli smo si majčke z napisom Mladi športnik in smo že na startu bili pravi športni junaki! Tekli smo z veliko energije, se smejali in navijali drug za drugega. Po teku smo prejeli medalje, kar nas je naredilo še bolj ponosne. Za konec smo se vsi skupaj podali še na krajši pohod okrog Trebnjega, kjer smo raziskovali naravo in se še naprej zabavali. Bil je čudovit dan, poln smeha, gibanja in športnega duha!

Nekaj utrinkov dogajanja si lahko ogledate v foto galeriji.

Naša morska zgodba se začenja

7.10.2024

Letos smo se iz Metuljev prelevili v Hobotnice. Že takoj na začetku nas je pritegnila velika hobotnica nad našimi okni, ki nas je ujela v svoj čar. Na začetku smo se spoznavali in kot prave hobotnice, z lovkami tipali po spremenjeni igralnici, gradili prijateljstva ter se učili o sodelovanju. Vsaka “lovka” v naši skupini prinaša svoj edinstven mavrični odtenek, ki nas povezujejo v celoto. Skupaj se učimo, igramo in odkrivamo, kar nas povezuje kot prave Hobotnice. Komaj že čakamo na vse nove dogodivščine, ki nas čakajo v novem šolskem letu!

V foto galeriji si lahko ogledate nekaj utrinkov naših začetkov.